Nr katalogowy: 392

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 392

Invisibilium No 2 - II, 2019

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'19;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł