Nr katalogowy: 371

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 371

Błękit zatopiony w zieleni, 2017

olej, płótno; 165 x 135 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: M. BATORSKI / "OBRAZ XXX" 2017.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł