Nr katalogowy: 347

Anna GINALSKA (1935-2012)

Nr katalogowy: 347

Kariatydy, 1979

olej, płótno, 100 x 85 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Ginalska / 1979 oraz stempel wywozowy z numerem poniżej.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł