Nr katalogowy: 344

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 344

Csongrad, Ek koz, 2016

akryl, olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: SV [w kwadracie];
estymacja: 2 500 - 3 000 zł