Nr katalogowy: 342

Henryk ZIEMBICKI - FANTAZOS (ur. 1944)

Nr katalogowy: 342

Martwa natura, 1975

olej, deska, 52 x 74 cm;
sygn. i dat. śr. d.: fantazos 75i (na krawędzi deski).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł