Nr katalogowy: 333

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 333

Stragan

olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: T;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł