Nr katalogowy: 325

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 325

Spanischer mauer, 1994

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. l. d.: AJPiwarski 1994
estymacja: 4 000 - 5 000 zł