Nr katalogowy: 318

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

Nr katalogowy: 318

Miasto w deszczu

olej, płótno; 40 x 40 cm;
opisany na oprawie autorskiej (?) l. d.: MIASTO W DESZU p. d.: WITOLD DAMASIEWICZ.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł