Nr katalogowy: 316

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

Nr katalogowy: 316

Bez tytułu

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: URSZULA BROLL.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł