Nr katalogowy: 303

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 303

Bez tytułu, 1983

akwarela, tusz, długopis, papier; 32 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1983 E. Rosenstein (długopisem).
estymacja: 9 000 - 12 000 zł