Nr katalogowy: 837

Nr katalogowy: 837

Zegar eklektyczny w typie manierystycznym

drewno malowane, brąz złocony, ceramika;
wys. 99 cm; szer. 63 cm; głęb. 31 cm;
Europa Zachodnia, 4. ćw., XIX w.
estymacja: 19 000 - 23 000 zł