Nr katalogowy: 216

Nr katalogowy: 216

Kozak na koniu

żeliwo niesygnowane, marmur czarny z żyłkami złotymi; wys. 14 cm, szer. 21,2 cm;
Rosja, k. XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł