Nr katalogowy: 84

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 84

Drużba krakowski, 1934

olej, tektura fakturowana; 40 x 33,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1934. (? - data słabo czytelna).
estymacja: 28 000 - 33 000 zł