Nr katalogowy: 41

Sacha Samuel FINKELSTEIN (1890-1942)

Nr katalogowy: 41

Wiejska dziewczyna z dzbanem, 1935

olej, sklejka;
62,5 x 49 cm;
sygn. i dat. l. g.: Sam. Finkelstein / 1935
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 3 100 zł