Nr katalogowy: 39

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 39

Macierzyństwo

olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: L. Gottlieb
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
Cena oferowana 24 000 zł