Nr katalogowy: 24

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 24

Okolice Roussillon (Vaucluse)

olej, tektura; 44,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: Hayden.
estymacja: 26 000 - 30 000 zł