Nr katalogowy: 19

Wilhelm MITARSKI (1879-1923)

Nr katalogowy: 19

Pejzaż górski

olej, tektura; 23 x 30 cm;
sygn. l. d.: WMitarski.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł