Nr katalogowy: 18

Jan RYKAŁA (1883-1943)

Nr katalogowy: 18

Pejzaż podgórski

olej, tektura; 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: JRykała (ołówkiem)
estymacja: 2 200 - 2 600 zł