Nr katalogowy: 121

Zdzisław KRAŚNIK (1881-1964)

Nr katalogowy: 121

O zachodzie, ok. 1932

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 68,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: Z. Kraśnik;