Nr katalogowy: 17

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 17

Pejzaż leśny

olej, tektura; 45 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1953.
Cena wywoławcza 1 000 zł