Nr katalogowy: 16

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

Nr katalogowy: 16

Bez tytułu, 1970

olej, płótno; 142 x 103 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN PAMUŁA / 1970.