Nr katalogowy: 821

Artysta polski - Monografista L.B. (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 821

Harnaś

płyta drewniana czerniona, z rytym przedstawieniem postaci; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: wyk. LB.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł