Nr katalogowy: 139

Philip WOUWERMAN (1614-1668) - przypisywny

Nr katalogowy: 139

Para obrazów

1. Scena rodzajowa na targu - olej, płótno dublowane; 43,5 x 34,5 cm;
2. Rozmowa przy źródle - olej, płótno dublowane; 44 x 33 cm.
estymacja: 45 000 - 60 000 zł