Nr katalogowy: 138

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 138

Portret Franciszki Krasińskiej

olej, płótno;
32,5 x 25,5 cm;
na odwrocie naklejka z odręcznym opisem obrazu i datą 1760.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł