Nr katalogowy: 121

Tadeusz BARWECKI-SZEWCZYK (1912-1999)

Nr katalogowy: 121

Scena wiejska, 1970

olej, tektura; 39,8 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Barwecki 1970.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł