Nr katalogowy: 120

Karol ENDE (1881-1962)

Nr katalogowy: 120

Wiosenne podwórko

olej, tektura; 34 x 51,2 cm;
sygn. l. d.: Karol Ende.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł