Nr katalogowy: 119

Czesław WASILEWSKI (1875-1947)

Nr katalogowy: 119

W drodze na targ, ok. 1945

olej, płótno; 45 x 70 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł