Nr katalogowy: 118

Karol WIERUSZ-KOWALSKI (1869-1953)

Nr katalogowy: 118

Polowanie na grubego zwierza

olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. l. d.: Karol Wierusz-Kowalski.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł