Nr katalogowy: 115

Jan GĄSIENICA-SZOSTAK (1895-1943)

Nr katalogowy: 115

Weselna sanna, 1941

olej, tektura; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Gąsienica Szostak / 1941.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł