Nr katalogowy: 114

Roman Antoni BREITENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 114

Pejzaż - Motyl

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
estymacja: 3 300 - 4 000 zł