Nr katalogowy: 111

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 111

Pejzaż podgórski

olej, tektura; 22 x 32 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł