Nr katalogowy: 108

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż

olej, tektura; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł