Nr katalogowy: 379

Witold CHOMICZ (1910-1984)

Nr katalogowy: 379

Lajkonik, lata 70.- 80. XX w.

drzeworyt, papier; 31 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryginalny drzeworyt p. Dyr. J. Malikowi z przyjaźnią - W. Ch
estymacja: 1 200 - 1 600 zł