Nr katalogowy: 366

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 366

Bez tytułu

olej, płótno; 74 x 60 cm;
sygn. p. d.: ĆWIERTNIEWICZ.
estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł