Nr katalogowy: 335

Adam MARCZUKIEWICZ (ur. 1958)

Nr katalogowy: 335

Martwa natura z arbuzem, 2000

olej, płótno; 62 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: MARCZUKIEWICZ 2000.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł