Nr katalogowy: 332

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 332

Widok Torunia, 1945 (obraz dwustronny)

olej, płótno; 61 x 77,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Tymon 45;
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
Cena sprzedaży 23 000 zł