Nr katalogowy: 331

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 331

Uśmiech neapolitański, z cyklu: Ślady, 2019

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wałkuski;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł