Nr katalogowy: 330

Paulina PIOR (ur. 1995)

Nr katalogowy: 330

Krzesła / Chairs

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. na krawędzi płótna: PURE.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 700 zł