Nr katalogowy: 329

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 329

W grupie, 2000

olej, płótno; 130 x 180 cm;
na odwrocie opis autorski: W GRUPIE / OL, / PŁ. / 130 x 180 / Tobis.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł