Nr katalogowy: 326

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 326

Dym, 2009

olej (technika własna), płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Dym" / Paweł Skurski 09.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł