Nr katalogowy: 322

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

Nr katalogowy: 322

Fasada, 2012

olej, płótno; 100 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: M. KAWIORSKA / FASADA " THE FASADE" / OLEJ NA PŁÓTNIE / 2011/2012.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł