Nr katalogowy: 308

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 308

Kompozycja pomarańczowa, 1990

akwarela, papier; 62 x 49 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, p. g.: Gierowski 90 (długopisem).
estymacja: 13 000 - 15 000 zł