Nr katalogowy: 307

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 307

Rozmowy duchów, 1974

olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / 74 r (ołówkiem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł