Nr katalogowy: 305

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (1936-2001)

Nr katalogowy: 305

Z cyklu: Ptaki mechaniczne

olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz-Majewski.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł