Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Fotel do stołu, w stylu klasycystycznym

mahoń, ozdobiony intarsjowanymi ornamentami (laseczkami, rozetami, kampanulą); 126 x 61 x 54 cm.
Anglia (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł