Nr katalogowy: 44

Karol LARISCH (1902-1935)

Nr katalogowy: 44

W ogrodzie

olej, tektura; 70 x 39,5 cm;
p. d.: fragment sygnatury (?) - praca wycięta z większej kompozycji
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł