Nr katalogowy: 41

Józef KRASNOWOLSKI (1879-1939)

Nr katalogowy: 41

Dziewczyna w stroju ludowym

olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł