Nr katalogowy: 38

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 38

Maki w wazonie

olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł