Nr katalogowy: 32

Adam HANNYTKIEWICZ (1887-1946)

Nr katalogowy: 32

Peonie w dzbanie

olej, tektura; 41,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: A. HANNYTKIEWICZ.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł