Nr katalogowy: 27

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 27

Powódź w Bystrej, 1915

akwarela, gwasz, papier;
65,5 x 93,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JFałat/ Bystra 1915/ 992
estymacja: 55 000 - 65 000 zł